Sebze - Meyve - Bitki

Elma Diyetiyle Hızlı Kilo Verin

Ana Sayfa » Sağlık » Elma Diyetiyle Hızlı Kilo Verin


Elma diyeti etkili ve şekilde kilo vermeyi sağlamaktadır. Böylelikle bu diyeti yaparak kısa süre içerisinde ideal kilonuz ulaşabilir, fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Kilo problemi yaşayanların bu diyet programını yapması çok daha uygun olacaktır.

İlk gün yani pazartesi günü 10 bardak su tüketmeniz ve bununla beraber sadece doyana kadar elma yemeniz gerekmektedir. Salı gününe geldiğimizde ise kahvaltı menünüzde istediğiniz kadar elma tüketebilirsiniz. Öğle yemeğinde bir dilim süzme peynir eşliğinde bol limonlu ve zeytinyağlı mevsim salatası yiyin. Akşam yemeğinde de kahvaltıdaki gibi istediğiniz kadar elma yiyin.

Çarşamba günü sabah kahvaltısında bir elma, bir parça tavuk eti ve bir dilim de tahıllı etmek tüketin. Öğle yemeğinde bol havuçlu salata ve bir adet salatalık tüketerek diyeti devam ettirin. Akşam yemeğinde de istediğiniz kadar elma yiyebilirsiniz.Perşembe günü kahvaltıda bir elma, bir parça kırmızı et ve bir dilim tahıllı ekmek tüketebilirsiniz. Öğle yemeğinde de mevsim salatası ile beraberinde bir tane büyük balık tüketebilirsiniz. Akşam yemeğinde bir kase yulaflı süt tüketilmesi tavsiye olunur.

Cuma günü sabah kahvaltısında bir dilim tahıllı ekmek, bir tane haşlanmış yumurta ile birlikte bir tane elma tüketebilir, öğle yemeğine geldiğinde de bir porsiyon ızgara tavukla beraber mevsim salatası tüketebilirsiniz. Akşam yemeğinde standart olarak istediğiniz kadar elma tüketebilir ve elma diyetinizi bu şekilde devam ettirebilirsiniz. Diyeti zorlandığınız zaman bırakmanız ve ayda iki defa yapmanız sağlık açısından daha uygun olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Bel Soğukluğu Belirtileri ve Tedavi Yöntemleri


Elma Diyetiyle Hızlı Kilo Verin - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • Kaç Kalori Almalıyım?

  Please enter your age
  Please enter your gender
  Please enter your height
  Please enter your weight (Kg)
  Please select an activity level
 • Instagram’da Biz

 • Son Yazılar

 • Pinterest’de Biz

 • Son Yorumlar

 • Kategorilerimiz

 • Sebze.org - Sebze, meyve ve bitkilere dair her şey! / Tüm Hakları Saklıdır.