Sebze - Meyve - Bitki

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Sebze.org olarak internetteki en yararlı ve doğru makaleleri derleyerek sizlere sunmaktayız. Kâr amacı gütmeyen blogumuzda sebzelere, meyvelere ve bitkilere dair detokslar, sağlık makaleleri, organik tarım, genel bilgi, fayda/zarar ikilemi, kalori bilgileri vb. makaleler hazırlayarak siz değerli kullanıcılarımıza bilgisel yazılar sunmaktayız. Makalelerimizi hazırlarken güvenilir internet ansiklopedi ve yazılı kaynakları baz almaktayız.

Her gün en az bir makale yayınlayarak güncelliği sağlayarak tarafınıza en hızlı ve en doğru içerikleri hazırlamaktayız. Editörlerimiz gerek hazırladığımız yazıların doğruluğunu gerek sağlık yönünden bir pürüz kalmaması açısından tüm cümleleri teker teker kontrol ederek güvenilirliği sağlamaktadır. Sitemizde görmek istediğiniz yazıları, kategorileri ya da şikayet, reklam konularını bizlerle paylaşarak gelişimimize katkıda bulunabilir, makalelerimize yorumlarınızı gönderek bizlere yön gösterebilirsiniz. Bizlere yazmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir, makalelerimizin altındaki yorum yapma kısmından da makalelerimize yorum yapabilirsiniz.

Ayrıca internet sitemizin Instagram hesaplarından da yararlı bilgiler paylaşmaktayız. Sebze.org’un geliştirici ve bilgilendirici paylaşımlarını takip etmek adına sizleri Instagram adresimize bekliyoruz. Bizleri Instagram üzerinden takip etmek için hemen buraya tıklayarak profilimizi ziyaret edebilirsiniz!

 • Kaç Kalori Almalıyım?

  Lütfen yaşınızı giriniz.
  Lütfen cinsiyetinizi seçiniz.
  Lütfen boyunuzu cm bazında giriniz.
  Lütfen kilonuzu kg bazında giriniz.
  Lütfen aktivite/spor durumunuzu belirtiniz.

  Almanız gereken günlük kalori verileri tahmini olup, hangi sebze, meyve veya bitkinin kaç kalori olduğunu buradaki yazılarımızdan takip edebilirsiniz!

 • Instagram’da Biz

  This error message is only visible to WordPress admins

  Error: The account for sebzeorg needs to be reconnected.
  Due to recent Instagram platform changes this Instagram account needs to be reconnected in order to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

 • Son Yazılar

 • Pinterest’de Biz

 • Son Yorumlar

 • Kategorilerimiz

 • MENÜSitemizdeki diğer bölümler

  FAYDALI İÇERİKLER

  Nane Nasıl Yetiştirilir? Yeşil Detoks (Göbek Eriten Kür) Doğal Malzemelerle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? Zerdeçal Kaç Kalori? Faydaları Neler? Evde Pratik ve Organik Cilt Bakımı Enginar Kaç Kalori? Nasıl Tüketilmeli?

  BİZİ TAKİP EDİN

  This error message is only visible to WordPress admins

  Error: The account for sebzeorg needs to be reconnected.
  Due to recent Instagram platform changes this Instagram account needs to be reconnected in order to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

  Sebze.org - Sebze, meyve ve bitkilere dair her şey! / Tüm Hakları Saklıdır.